MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12064400
nr 1206 4400
Byrå
Björk, 1800-tal. Längd: 110. Djup: 47 cm, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador, saknar ben
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:13:28
20/9 19:12:58
100 kr
23/9 12:15:25